DOKÁŽÍ DVA LIDÉ DESTABILIZOVAT NAŠI ZEMI ?

22. září 2008 v 6:09 | PETR POKORNÝ |  POLITIKA

Přes různé stoprocentní odpovědi a pravdy na internetu, v novinách či televizích já nebudu tvrdit, kdo je kdo a kdo je viník. Já to skutečně nevím. Rád bych znal pravdu, asi jako většina z nás, ale mám v hlavě příliš otázek, které neumím zodpovědět. Zkusím pouze některé položit. Dá snad někdo ucelenou odpověď? Začněme od B Barková - údajně napojená na politiky a šlapky: rozsudek čtyři roky natvrdo se změní mávnutím na podmínku.... Neměl by být zavřený naopak jeden či druhý soudce? Jeden za to, že nevinnému poškodí tvrdě život čtyřletým kriminálem, nebo druhý, který kriminálníkovi nadržuje a pro jeden úsměv ho propustí na podmínku? Diametrální rozdíl - a oba soudci nevinní! Kde je pravda?

Čunek - Urbanová - nevinný podvodník, nebo vinný chudák. Geniální paměťová žena, nebo erotomanský politik navíc se zlodějnou "půl mega"? Především však zářný případ, kdy se z obviněného stane oběť a z oběti obviněný! Který soudce je ten, který nevinnému navěky zničí život? A který je ten, co zná skutečnou pravdu? Diametrální rozdíl a oba soudci nevinní! Kde je pravda? Doležel - "pět na stole" nevinná oběť", nebo rafinovaný lump od premiérů ČSSD, který tahá soudy za nos? Jacek Spyra - oběť nebo gauner? A který je ten, co zná skutečnou pravdu? Diametrální rozdíl a oba soudci nevinní! Kde je pravda? Kořistka - lhal, či nelhal - podle jedněch gauner, aby za chvíli byl gauner Dalík. V hovorech člověk řekne kde co. Jenom kdyby každý nahrával, co kdo z nás řekne, poškodí každého z nás. Diametrální rozdíl, z lumpa se stane nevinný a naopak. Komu se to hodí? Kde je pravda? Budišov - Péťa, Doležel, Věra Jourková, Kraus, Zgarba, Unipetrol.... Z logiky věci a spravedlnosti většinou kriminální kauzy, údajně podle zákona a paragrafů pravda a čistí jak lilium... Ne nemá cenu psát další a další jména nevinných gaunerů a vinných neviňátek. Kde je pravda? Tlustý, Morava, konspirace, záhadné kontakty.... "Nepodpoříte Tlustého? Dostanete dotaci" tvrdí o slibech Topolánka Tlustý... Novináři se mohou přetrhnout! Co to všechno znamená? Kde je pravda?Co se však táhne těmito kauzami jako červená nit? Blíží se volby, TV Nova a Mf Dnes má materiály. Jaké? Čí? Kde k nim přišly? Záhadný Kmenta vytáhne materiály dva roky staré, čtyři roky staré, Krakatice, Mrázek, osm let stará nahrávka v telefonu s dalším ministrem vnitra a ani nejchytřejší policisté nedokáží dohledat "Krakatici"... A vždy krátce před volbami náhodně Kmenta rozuzlí další rozbíhající se kauzu.Dokáží dva lidé destabilizovat naší zem? Určitě neodsuzuji přichycení při činu kohokoliv. Ale...!
Investigativní novinář Jaroslav Kmenta a investigativní reportér televize Nova Janek Kroupa Kdo jsou tito záhadní hoši, co vytahují aféry jak králíky z klobouku? Jak je možné, že je nikdo nedonutí zveřejnit vše, co vědí? Nebo nevědí a kamuflují? Záhadní hoši, co vždy vědí, kde a jak napsat, nafilmovat a především kdy pustit do světa. A v okamžiku, kdy spustí reportáž či článek, je politická katastrofa. Nikoliv policejní týmy specialistů, ale dva investigativci.... Není to záhada? Kde je pravda?Nebo je to jinak? Po knížce kmotr Mrázek a především po Kubiceho zprávě byl Paroubek značně rozzuřený. Aby zametl důležité stopy ve zprávě napsané, zesměšňuje celé závažné obvinění stálým obracením na jeho pedofilii. Vynechme jeho šílený projev, kdy neunesl prohru v počtu hlasů. Toho si všiml každý. Ale kdo si všiml výhružných úletů o "složení stínového ministerstva vnitra" s určitým zaměřením.... Že už nepřipustí... Že zná cestu, jak rozložit ODS! Mimo jiné důslednou kontrolou vyšetřovacích a tajných složek. Jak to myslel? Nemá pan Gross a pan Tejc včetně jejich tajných stínových vyšetřovatelů stínového ministra vnitra tomu cosi říci? Co dělá ona speciální skupina? Jak Gross k penězům přišel? Má bývalý ministr vnitra možnost s Tejcem a supertajnou vyšetřovací skupinou ČSSD ovlivňovat dění v našem státě? Co znamenaly výjezdy trojce členů ČSSD do Vsetína a kontakty s Urbanovou, jak psaly místní na internetu? Jak je možné, že u každé kauzy je někdo z Paroubkova týmu? Kde je pravda? Paroubek tvrdí: náhodně si vyřizují účty členové ODS mezi sebou. Zajímavé. Je to jenom náhoda? Jak Tlustý vyjednával s Paroubkem? Výstup Haška a Paroubka v přímém přenosu - fotografie a o tom, kdo s kým při volbě prezidenta. To nebylo vydírání? A co záhadná Zubová, bývalá členka ČSSD, která je u skoro každé kauzy od doby jednání o radaru s jejím rádcem, antiradarovým Vladimírem Zubovem, který pochází z Ruska, byl členem ČSSD a je kritikem umístění americké radarové základny na našem území? Jak to spolu souvisí? Úzce, vůbec? Já to skutečně nevím. Je příliš mnoho otázek, na které neznáme odpovědi. Neměli bychom se vrátit k odsouzení nikoliv podle práva, ale spravedlnosti? Neměly by být příští volby přes právo ke spravedlnosti? Otázky, otazníky, soudci, novináři, politici, pasti a pastičky - dokáže někdo rozplést tento zapletenec? Já ne, pouze se stále ptám: Kde je pravda?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama