STANDOVY KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÉ MILIÓNY

15. srpna 2008 v 16:33 | KAREL KŘÍŽ |  POLITIKA
Tak nám elitní vyšetřovatelé naší policie předvedli, kterak umíme zatočit s korupcí a mafiánskými praktikami organizovaného zločinu prorůstajícího do politických špiček. Po jistě namáhavém a důkladném zkoumání zázračného zbohatnutí novodobého českého Warrena Buffetta z lokomotivy, předložili občanům resumé: nic se nestalo, nic není protizákonné, kdo si myslí, že Stanislav Gross jenom propral peníze - je hloupý žvanil a nevzdělaný závistivec.
Vždyť Česká republika je zemí neomezených možností. Každý tady má šanci zvednout desítky miliónů, co se válejí na ulici. Rychlokvašený právník to jen udělal a hned by na něj někdo chtěl házet špínu. Jak odporné ! Dokonce došlo i na trestní oznámení. Na upřímného Standu, křišťálově čistého koncipienta, věrného manžela, milujícího otce ? Co si vůbec ten drzý oznamovatel myslí ? Co mělo býti výsledkem šetření ?

Vždyť přece vše vysvětlil. Hloupý byteček s bazénem na Barandově. Strejda lampasák nastřádal do igelitky, by synovci pomohl. Celý život se živil je kádéčkem z konzervy, strojil se do erárních šatů, spodky pral v kasárnách. Našetřil a daroval. Malinko chybělo, tak si ještě půčil. Vše pro Stáníka, hodného, bystrého a nadějného politika. Mládí vpřed !

Milovanou manželku Šárku přece nemůže náš geniální investor také nechat zahálet v bufetu. Stejně jako na nádraží se tady velké peníze netočí. Šup s ní do velkého byznysu voňavek, hodinových penziónů a realit. Najednou vydělává jako manžel, ministerský předseda. A to je co říci. Tak má vypadat správný sociálnědemokratický manželský pár. Z pomocných sil mulitimilonáři ! Vždyť je to všechno tak jednoduché a křišťálově čisté.

Stanislav i Šárka na sobě zapracovali. Jen závistivá lůza nechápe jejich úspěch a píše do novin. Že nesedí výdělky a výdaje vzorové rodiny, že se studuje právnická fakulta jaksi mimochodem levou zadní, že se hodně kamarádí s pochybnými existencemi, že se vozí zadky v automobilech stejné značky, co vyhrávají tendry na MV pod vedením mladomanžela ? Jenkotemankote, komu prospívá v tom vrtat ?

Podívejte na Kocába. Ožebračil ve fondu Trend statisíce lidí a kandiduje do senátu za Zelené. Ten by prý na kandidátce ČSSD neměl místo. Ještě navíc si prý přidává na popularitě primitivním antikomunismem. Jednotka hlouposti tedy je 1 Kocáb. Tak pravil Jiří Paroubek. Dokonce si postěžoval na blogu aktualne.cz, že mu jeho nadlidsky geniální výtvor nechtěli otisknout v MF Dnes. To už je opravdu národní vzpoura proti socanům ! Nejdřív se naváží do Mgr. Grosse a teď nechtějí nechat publikovat ing. Paroubka. Hamba jim ! Žoldákůkm ODS !

Vím však, že ani tento článek samozřejmě nic nezmění. Pořád se najde mnoho a mnoho lidí, kteří povedenému mašinfírovi i velkému manipulátorovi uvěří sebevětší hovadinu tak, jak jsem ji s nadsázkou sepsal v tomto textu. Takže manželé Grossovi se budou spokojeně slunit na Floridě vedle zapáchajících důchodců, geniálně investovat a prodávat kosmetiku, Jiří Paroubek bude nadále sepisovat svoje filipiky proti všem a pomalu šetřit na politický důchod.

Jaképak akcie má asi v merku ? Poradí mu dávný kamarád ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama