POST PAROUBEK

4. srpna 2008 v 10:27 | MIROSLAV VÁCLAVEK |  POLITIKA
Abychom ochránili naši nezávislost, nesmíme našim vládcům dovolit, aby nás uvrhli do neustálých dluhů. Kdybychom do takových dluhů zabředli, museli bychom platit daně z našeho jídla a pití, z našich nezbytností a našeho pohodlí, z naší práce a z naší zábavy. Když budeme schopni zabránit vládě v plýtvání pracovní silou lidu pod záminkou, že je to pro jeho dobro, bude šťasten." Thomas Jefferson, třetí prezident USA roku 1791.

Pane Jeffersone vy jste musel tušit budoucí existenci vlád Jiřího Paroubka, že jste takto vizionářsky s předstihem více než dvou staletí definoval výsledky takové fiskální politiky před níž varujete. Vláda proruského, prokomunistického a promuslimského Jiřího Paroubka se opírala o žaludky a jiné orgány lůzy. Jeho mimořádně štědrá ruka vybírající kapsy pracovitých občanů při jejich šacování rozhazovala do všech stran, zatímco ruka druhá držela hlaveň zákonů na týle takového nebožáka jenž stál u zdi s rozkopnutýma nohama a rukama spoutanýma pouty vyhlášek a dementních socanských zákonů potlačujících a likvidujících střední třídu. Samozřejmě pokud taková osoba nepatřila mezi vyvolené a udavače StB s nimiž se šedesátiprocentní předseda KSČSSD přátelí a jimž se odpouští i daňové nedoplatky ve výši desítek milionů korun. Střední třída je ostatně úhlavní nepřítel každého sockomouše. Sockomouš potřebuje ke svému vládnutí masy závislých na sociálních dávkách - Paroubkovo milujte se a množte se za cizí peníz je zcela jasný stimul k rozmnožování tohoto spektra populace a jejich voličů - a poté vydíratelné oligarchy z okraje společnosti a zákona jejichž prostřednictvím jednak něco kápne do kapsy a celá ekonomika se řídí gangsterskými metodami jež jsou jim bytostně blízké. Nakonec nutně takový stát začne požírat sám sebe až nezůstane nic. Kromě otrhaného plakátu na vesnickém kulturáku se Standou a heslem o upřímné práci pro nás a prázdnou státní pokladnou v níž se prohánějí myši. Po nich potopa. Nejnovější skandál kdy vyšlo najevo, že Jiří Paroubek je osobně zodpovědný za rozkradení Evropských fondů PHARE a Česká republika tak přijde o čtvrt miliardy korun je jen barvou, která domalovává dosud neviditelný zbytek sockomoušské omalovánky a světlem jež osvítilo jednu z mnoha dosud ukrytých sockomunistických zlodějen. Současná vláda byť je atakována médii v nichž píší zasloužilí novináři vystudovavší vysokou mediální KGB nebo GRU a opírá se o nevyzpytatelné Zelené a Lidovce spolu s několika prapodivnými existencemi mimo politický prostor a čas není zrovna to pravé. Pravé ve skutečnosti, nikoliv jen ve slovech. Ale pravé alespoň natolik, že má ekonomickopolitický pud sebezáchovy. Orientace na USA coby garanta našeho polistopadového vývoje a podpis smlouvy o základně armády USA v Česku jakožto poslední makroekonomické výsledky to říkají velmi jasně.
Státní rozpočet na konci července byl ve znaménku plus. Regulační poplatek ve zdravotnictví vyprázdnil čekárny plné důchodců, kteří si přišli povykládat a pro Paralen zdarma. Nezaměstnanost 4,3% je na nejnižší úrovni od roku 1996. Zpřísňují se podmínky pro vyplácení sociálních dávek což si již odnesla jedna úřednice přeraženým nosem. Z údajných sedmdesáti procent odpůrců základny je jich čtyřicet a samo Rusko konstatuje, že přiškrcením ropovodu pravicovou vládu nepřiškrtí protože Česko má jako vůbec jediný postkomunistický stát alternativu jménem Ingolstadt. Pochopitelně, že ho má díky pravicovým vládám z počátku devadesátých let.
Staré bolševické čím hůře tím lépe (pro ně) již neplatí tak jako kdysi. Nyní to znamená hůře pro příživníky na sociálním systému, lépe pro slušné a pracovité lidi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama