KNÍŽÁKOVA SMRŠT´

1. srpna 2008 v 14:56 | MILAN KNÍŽÁK |  POLITIKA
Nejnižší penze pro důchodce bude 2500,- Kč a čím menší měli během života plat, tím větší budou mít penzi. Děti dostanou tužkovné,perovné, penálovné, taškovné, bačkorovnéa určitě ještě nějaké další -ovné.Těhotné ženy budou dostávat nejen daleko větší přídavky, ale také naturálie, například černé pivo. Kaplickému zaplatí patrně z vlastní kapsy pan Paroubek čtyři miliardy a zbytek (to nebude stačit) doplatí Rath z výnosu vlastní polikliniky.
Chcete ještě někdo něco? Teď před volbami získáte od socialistů přísliby na cokoliv, stačí adresovat Vaší žádost na Paroubkův Lidový dům. Připadá mi trapné diskutovat o příplatcích u lékařů.

Jsou tak zanedbatelné, že určitě nikoho nepoškodí. Když se postavím ke konci týdne před obchodní megacentra hustě rozesetá po naší republice a vidím ty přervané košíky proudit do přistavených automobilů,nevěřím, že by tito lidé nemohli zaplatit zanedbatelných 30 korun.Zdravotnictví je a bude čím dál tím dražší, protože se vyvíjí neobyčejným tempem a umí dnes zázraky, o kterých se nám před několika lety ani nesnilo.
Vážení čeští spoluobčané, Vy, kteří křičíte proti poplatkům, jeďte se podívat k našim západním sousedům do tzv. vyspělých zemí a dozvíte se, jak to tam chodí, jak drahé je tam zdravotnictví.Zeptejte se:
"Proč čeští emigranti si jezdí spravovat zuby a na složité operace do Česka?" Asi proto, že je to tady drahé ? I prezidentský superkandidát Jan Švejnar jezdí k lékaři do Česka.
Pa r o u b e k mě nazval největším zloduchem a intrikánem, který ovlivňuje prezidentarepubliky, a ten zase primátora Béma. Netušil jsem, že mám takovou moc, takže je to vlastně poklona. Jiří Paroubek mne zatratil jen proto, že mám jiný názor než on a nebojím se ho dávat najevo. Přesněji řečeno, mám jiný názor, než pan Paroubek potřebuje. Jsem přesvědčen, že Blob na Letné je Paroubkovi šumafuk a podporuje ho jen proto, že se prezident a vedení ODS postavilo proti. Kdyby ODS okopírovala program ČSSD, Paroubek a jeho horlivý papoušek Rath by stejně protestovali. Nejde jim totiž o nic jiného než o získání moci.
Věřím, že kdyby šlo udělat šikovný puč, jaký se komunistům povedl v únoru 1948, Paroubek by určitě neváhal. Stačí se podívat na nedávnou minulost ČSSD. Kakaový král Kraus se opět beze studu cpe do politiky a z politiky vyklouzlý multimilionářský mašínfíra Gross se nám všem vysmívá ze své "chaty" na Floridě, atd. atp. Nejhorší je, že ČSSD už není opozicí, ale nepřítelem všeho vládního. Negovat vše a za každou cenu, taková cesta nevede k dobré budoucnosti, ale do pekel pro všechny.
A nakonec minirébus:
S PAROUBKEM A RATHEM V ČELE
PŮJDE ČESKO DO ……
(Doplňte výraz na 6 písmen)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama