GROSS VE FUNKCI TROJSKÉHO KONĚ

23. srpna 2008 v 10:13 | PETR VÁCLAVÍK |  POLITIKA
Jak bude trvat dlouho ČSSD, než ho za přiznání jednání o radaru vyloučí ze strany a to jeho plácnutí přes pusu všem lhářům z vlastní strany bude pokládáno jako zrada
Bývalý předseda sociálních demokratů Stanislav Gross potvrdil v rozhovoru pro server Lidovky.cz to co věděl každý kdo o tom alespoň trochu něco četl. Jenom bych ho opravil, protože v té době kdy vláda pod vedením ČSSD jednala s USA tak se nejednalo jenom o radaru, ale i o umístění antiraket. Je to jenom takové malé plácnutí přes pusu pro Paroubka a jeho stínového ministra zahraničí Zaorálka, kteří se dušovali, že vlády sociální demokracie Američanům umístění základny nenabízely. Na Paroubkově postoji to již nemůže nic změnit, protože boj proti radaru pojal jako osobní válku proti Topolánkovi a teď už nemůže ustoupit i když vidí, jak se chová Rusko a jak vyhrožuje všem státům, které se chtějí zapojit do vybudování protiraketového štítu. Ten jeho boj proti radaru zašel už tak daleko, že ani vystřelení Iránské rakety do vesmíru na tom nic nemůže změnit, je to jeho takový osobní džihát proti vládě koalice a postavení se do role mírotvorce, aby odebral nějaké ty hlasy komunistům.
Gros dává vlastní straně pěknou sodu, ale ta jeho upřímnost je dána i tím, že po jeho geniálním zbohatnutí ví, že si ve straně ani neškrtne a zatopit trochu Paroubkovi ho přece jenom nic nestojí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama