BRUSELŠTÍ VÝROBCI DOBRA OMLAZUJÍ VENKOV

3. srpna 2008 v 6:19 | LADISLAV JAKL |  POLITIKA
Do koncentráků či gulagů nezavírali věznitelé své oběti z nějakého sadismu. Překážely jim při výrobě dobra.
Výrobci dobra jsou zvláštní živočišný druh. Jsou přesvědčeni, že dobro vzniká tím, že se napíše do nějakého příkazu a zákazu a tento dokument se pak uvede v život donucovací mašinérií.
Výrobci dobra si nemyslí, že o svém dobru si má rozhodnout každý člověk sám svobodně. Výrobci dobra považují člověka za tupé zvíře, které je třeba připoutat řetězem ke žlabu a do toho žlabu mu pak to své dobro nasypou. Dobytek tam nic jiného neuvidí a pak z nouze začne žrát to, co mu výrobci dobra v jeho zájmu předepsali.

Odrůdou tohoto druhu jsou bruselští výrobci dobra. Přesazeni z domácí půdy záhy zmutují do podoby mimořádně agresivní. Doma vyráběli dobro ostošest, v Bruselu o sto sedm a více. A tak nás z Evropského parlamentu denně zaplavují dalším a dalším dobrem. Jen dnes těch várek přišlo několik, to se zase budeme mít.
Třeba podle zprávy, kterou přijal Evropský parlament na dnešním plenárním zasedání poměrem hlasů 571:31:39, je třeba přijmout opatření, která zvýšízájemmladýchlidíozakládánízemědělskýchpodniků a přispějí tak k omlazení venkovské populace.
Výrobci dobra vědí, jaký je správný průměrný věk venkovské populace. A mají poruce ta správná opatření, jak ho dosáhnout. Výrobci dobra totiž vědí všechno. A na to všechno mají poruce své řetězy a žlaby.
U nás v novinách se píše o tom, který náměstek ministra zneužil své diety či který poslanec naboural v autě. Výrobci dobra v Bruselu mají na svou práci klid. Zítra čekejme další várku dobra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama