SOUDRUŽKY A SOUDRUZI

25. května 2008 v 6:20 | BRONISLAV ŠIMONÍK |  POLITIKA
Jen těžko bych hledal jiná slova, kterými bych uvedl stručnou rekapitulaci událostí minulého týdne.

Tak to vypadá, že obsese majitele sexymozku komunistickou sranou je mnohem hlubší než se zdálo. Nejprve se vymluvil na na kladný vztah gerontokomunistů k "Vítěznému" únoru 1948, aby se nemusel zúčastnit jejich sjezdu. Ne, že by se názorově lišili, ale co kdyby mu to pokazilo nějakej ten průzkum. Ano tento Paroubek, který na únorové "vítězství" napsal takovou ódu, že by se za ni ani Josef Laufer nemusel stydět. No a při příležitosti jakéhosi setkání při příležitosti nějakého Pražského jara 68, zase tohle. Už chyběla jen výmluva na Kubiceho, vrahy z Jánského vršku či novináře v žoldu ODS.
Tak nám zase vyhrožují odboráři. A dokonce prý generální stávkou. Celá sranda však má jeden háček. Totiž, že profesionální paraziti a vyžírkové jako obvykle sprostě lžou. Nejen díky trvajícímu hospodářskému růstu, ale také (a možná především) díky nastartovaným reformám se máme lépe, spousta věcí jde snáz. To je skutečnost, kterou odboráři nemohou nikdy připustit. Co kdyby si ti, kteří je živí ze svých platů, najednou přišli na to, že je nepotřebují. I proto musí pořádat odborářští bossové výhružné tiskové konference jako byla ta minulý týden.
Mimochodem nejkouzelnější byla ta soudružka ve zlaté bundičce vzor E 55.
Odborářské protesty jsou ryze politické a nemají sloužit k nějakému zlepšení životních podmínek reformami "zbídačeného" národa. To zbídačení lze dnes a denně vidět v každém super či hypermarketu. Politický podtext je na nich především ten, že jednomu odborářskému soudruhovi se zalíbilo v dobře placené funkci senátora a je nutno jej podpořit, aby si užil ještě dalších 6 let. Ne náhodou totiž mezi hesly, pod kterými by měli jít sponzoři odborářských šéfu stávkovat, je i to o "všelidovém" odporu k radaru a americké základně.
V Praze drží proti radaru hladovku dva užiteční idioti KSČSSD. Komunističtí a socialističtí pohlaváři se mohou přetrhnout ve vyjadřování podpory těmto dvěma co se cpou jen v noci. Blahé paměti držela nějaká podobná individua hladovku ve Velké Británii. To bylo za vlády Margaret Thatcherové. Železná lady se nenechala vydírat a tak měla Británie posléze o několik obyvatel méně. Doufám, že i náš premiér také dokáže, že se nedá nějakými pitomci vydírat.
Doufám, že si oba hladovkáři, v případě zdravotních komplikací, veškerou nutnou zdravotní péči uhradí ze své kapsy. Nehodlám totiž ze svého zdravotního pojištění hradit léčbu nějakého idiota posedlého sebepoškozováním.
Komunistům vadí, že americký radar bude monitorovat i Rusko. Nevidím důvod proč by neměl. Dnešní Rusko je všechno, jen ne stabilní demokratický stát. Ostatně do Moskvy se jezdil vzor dnešních komunistů - truhlářský lempl Klement Gottwald učit, jak zakroutit demokracii krkem. I dnešní komunisté stále vzhlížejí k Rusku s nadějemi. Naštěstí lze očekávat, že pokud by se tam vydali na školení, spíš by dnešní ruský vládce rasPutin dal zakroutit krkem jim.
Situace okolo pražských divadel až nápadně připomíná "slavnou" televizní rebélii. Zase hrozí nebezpečí, že by se sáhlo na penízky těm rovnějším mezi rovnými. Jak jde o prašulky, tak to je umělecká fronta ihned na nohou. Jen by mne zajímalo, proč třeba slavný pan Suchý neopráší osvědčený recept na prachy - účinkování v reklamě. Pokud si dobře pamatuji tak toto své tehdejší umělecké "faux pas" omlouval slovy, že potřebuje peníze na nějaký velmi hodnotný projekt....
Dalším kdo se zařadil do řady užitečných idiotů KSČSSD, jsou někteří studenti, zejména pak medicíny, kterým se nelíbí zdravotní reforma. Za prvé se vyjadřují k něčemu čemu absolutně nerozumí a za druhé tak mimoděk pomáhají silám, které jsme my tehdy také studenti pomáhali před skoro 20 lety vypráskat z vlády.
Na závěr nemohu než zopakovat jednu z myšlenek, kterou jsem zde již jednou prezentoval. Totiž že veškerá kritika ze strany KSČSSD a jejich užitečných idiotů je neklamným důkazem, že se nám daří dobře a reforma směřuje správným směrem.
Takže nenechte si opět vnutit BLBOU NÁLADU tentokrát od různých socanů, komoušů, antiradaristů či prolhaných odborářů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama