RADOSTNÁ ZPRÁVA, KSČM RYCHLE VYMÍRÁ

9. května 2008 v 6:27 | JAN ZIEGLER |  POLITIKA
Potěšující informace přinesl server iDNES. Podle nich komunistické straně v loňském roce denně ubylo průměrně 16 členů a strana tak přišla o více než 6 procent základny. Komunisté rovněž stárnou, v průměru mají sedmdesát let. Bolševici jaksi mladé lidi netáhnou a na tom nic nezmění ani křepčení třešničkových zběsilců na tomto fóru.

Je fakt, že KSČM se stále chlubí nejsilnější základnou ze všech politických stran v této zemi. Rudochů je stále na 77 tisíc, ovšem když se podíváme na strukturu jejich základny, tak je z jejich hlediska po radosti. Dvě třetiny členstva tvoří důchodci, vzdělaných lidí mezi bolševiky moc není. Statistika z posledních voleb do Poslanecké sněmovny v roce 2006 rovněž stojí za povšimnutí. V nejmladší skupině voličů v rozmezí 18 až 24 let dostala KSČM pouhé procento hlasů.
Mladí lidé se chovají rozumně. Oni mají daleko více možností podívat se do světa než měla naše generace. Často se bavím s vysokoškoláky a vím, že mnoho z nich se dostalo na zahraniční stáže, není problém odejít za prací třeba do Anglie. Každý, komu to alespoň jen trochu pálí, se dovtípí proč Česká republika a ostatní státy východního bloku jsou tam, kde jsou. Čtyřicetiletá bolševická devastace se jen tak odčinit nedá, a po sobě zanechala spoušť mravní i materiální. Také ze "socialistického ráje" prchaly statisíce lidí na Západ, zatímco opačným směrem se vydal akorát pomatenec Dean Reed.
Naše mládež má zkrátka rozum a o opakování bolševických experimentů nestojí. To, že se tady jistý soudruh rozplývá nad tím, že komunistický První máj v Praze přišlo oslavit dva tisíce zoufalců a vydává to za úspěch, je k popukání. Moudrý člověk se učí z vlastních chyb, ještě moudřejší z chyb druhých. A my všichni normální lidé už pošetilosti našich dědů opakovat nebudeme
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A A | 13. ledna 2011 v 17:05 | Reagovat

TO NENÍ RADOSTNÁ SPRÁVA TY BLÁZNE JEDEN UŠATEJ !!!

2 V.HARAMULE V.HARAMULE | 14. ledna 2011 v 21:57 | Reagovat

Ale je, coz o to. Mame tu rok 2011 a Grebenicek a jeho verni stale blaboli blbosti. Kde maji asi hnizdecka? Kde se skryvaji? Mozna ze si vybrali Prazske podzemi.To ma asi 4000km. stok a kanalu kde zije tisice a tisice potkanu a krys.Tam neni problem pro KOMUNISTY se vclenit do KOMUNITY

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama