LZE STANOVIT BULVÁRNÍ MANTINELY ?

9. května 2008 v 6:30 | ŠTĚPÁN BINKO |  TAKHLE U NÁS ŽIJEME
V pátek nás čeká bulvární bomba a prý se bude na co těšit, v osidlech českého bulváru totiž uvízla ryba pořádně tučná - Leoš Mareš! Moderátorskou hvězdu se podařilo nachytat s prostitutkou a ta prý byla "luxusní"! Chce se mi zvracet, fakt. Ne z Leoše, ale z těch, kteří se na páteční Blesk těší. Z těch, kteří nežijí život svůj, ale sdílí životy jiných a to slíděním v jejich soukromí. Navíc to podle prvních informací vypadá, že šlo o dopředu naplánovanou akci, vedenou s cílem vydělat peníze nebo alespoň zdiskreditovat někoho úspěšného. Úspěch ani peníze se neodpouští a parazitů je všude dost. Škoda, že jim svým přístupem poskytujeme vlastní kůži tak lacino. A oni sajou a sajou.....

Bulvár se na nás valí ze všech stran, bulvarizují se "seriózní" deníky i večerní televizní zpravodajství a v prodejnosti slátanin na levném papíře vítězí ten, kdo umožní nahlédnout hluboko do soukromí jiných a pokud možno do soukromí opepřeného nějakým tím skandálkem. Kde skandálek není, tam se vhodnou formulací nadpisu, trochy přibarvení a nějakou tou fotomontáží snadno vytvoří. Že nevytvoří? Ale pche, stačí jenom iluze a dojem že existuje. Pravda přece nikoho nezajímá! Proč taky, jde jenom o zisky z prodeje plátku a reklamy v něm obsažené. Škoda, že takovým lidským haluzím umožňujeme svým pokleslým vkusem a absentující morálkou docela luxusní existenci. Můžeme si za to sami.
Je mi jedno, jak to v tomhle případě bylo. Je mi fuk, jestli Leoš přebral a nechal se svést nebo jestli šlo o předem naplánovanou diskreditační akci. Jestli je pravda, že se u bezvládně ležícího Leoše Mareše vydává nějaká lepá děva na odiv oku profesionálního fotografa, že si focením jeho kreditky a mobilu dala záležet na tom, aby dokázala, že jde o kapitální úlovek a jestli je fotek opravdu dost a ve vysoké kvalitě, tak pravda, zanechává to ve mně hodně otazníků a stín pochybností. Navíc nebude asi problém zjistit, jestli mu někdo volal a chtěl po něm peníze.
Být to fotka z mobilu nějaké dívenky, které Leoš neodolal, díval bych se na to jinak, ale takhle nemůžu. Nějak mu navíc i věřím, že tohle nemá zapotřebí. Ale co, tohle všechno je fakt jedno! Je to totiž věc Leoše, jeho nastávající Moniky a jejich nejbližších!
Obdivuji Leošovu partnerku jak se k tomu postavila a držím Leošovi palce. A nás všechny, možná trapně, vyzývám, abychom bojkotovali páteční vydání Blesku. My jsme konzumenti a zákazníci a my jediní máme možnost něco ovlivnit. Bulvár bude vždy bulvár, poptávka po něm je nezměrná, ale vždy by to mělo mít nějakou úroveň. Tohle by mělo být pod úroveň nás všech!
Jestli se někdo těšíte na páteční fotky zobrazující Leoše v choulostivých situacích, je mi Vás líto. Buď se seberte a upalujte do nejbližšího nevěstince nebo večer pořádně pomilujte svůj protějšek, ale do soukromí jiných své rypáčky nestrkejte. Je Vám do něj prd. Zkusme nebýt hyeny a nenechávejme skrze nás vydělávat parazity, zkusme to alespoň jednou, prosím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 px30 px30 | Web | 9. května 2008 v 11:18 | Reagovat

Jenom drobnost - kdysi vycházející hvězda LM profackovala slečnu, která se rukou opřela o jeho zánovní Ferarri. Zajímalo by mne, zda si dal do huby před zrcadlem, když ho o týden později sešrotoval na silnici. Docela jsem přemýšlel, že bych si šel poprvé koupit Blesk, ale škoda kaček za fotky takového zmrda...

Přeji dobrý den.

P. S.: Jinak obecně s tím bulvárem máte naprostou pravdu.

2 mynotes mynotes | Web | 12. května 2008 v 19:20 | Reagovat

moje bývalá sousedka četla pouze Blesk - chlubila se tím, že nikdy neměla v ruce knihu

jo a mimochodem - velmi podporovala zákon o obecném referendu... ačkoliv takto by to asi neřekla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama