DVA NEÚNAVNÍ ŠAŠCI - RÁTH S PAROUBKEM

17. května 2008 v 16:41 | BRONISLAV ŠIMONÍK |  POLITIKA
Komunisti se radí, jak zakroutit demokracii krkem a dva oranžoví šaškové pořádají tiskovou konferenci.

Socialisté neustále dokatují, že svým programem nemají občanům co sdělit, tak alespoň pořádají bombastické tiskovky. Na nich se vedení ČSSD předstihuje v tom, kdo a jak urazí ODS, vládu či prezidenta.
Jejich hysterické výpady však mají jedno veliké pozitivum. Každý jejich nenávistný výpad je jen a jen jasnějším důkazem, že vláda a především ministři za ODS dělají svoji práci dobře. Hysterie socialistů je přímo úměrná tomu, jak se daří odstraňovat svinstvo, které tady zůstalo za 8 let socialistických vládních orgií.
Obzvlášť dojemné bylo vysvětlení nositele sexymozku pro jeho neúčast na sjezdu bratrské KSČ(m). Je opravdu kouzelné, když rudé bolševiky kritizuje za vztah k Únoru 48, který sám tak krásně opěvoval.
Poslední TK Lihového domu ukázala, že největšími odborníky na vnitřní záležitosti ODS jsou právě Rath s Paroubkem. Užaslé novináři toto duo kašparů informovalo o připravovaných změnách ve vládě. Je vždy úsměvné, když tyto dvě politické mrtvoly prezentují své sny, coby oficiální zprávy.
Obzvlášť roztomilá byla věta z úst STBáckého synka Ratha, kde označil svého nástupce na ministerstvu "Novodobým Viktorem Koženým".
Pane exministře, vy si opravdu už nevidíte do své nevymáchané huby. Asi se vám stýská po další lekci slušného chování. Jestli vás ta huba opravdu tak svrbí, ráth vám přes ni jednu vytnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama