VÍTĚZSTVÍ VELKÉHO FÁBULA

13. dubna 2008 v 7:33 | VÁCLAV MYŠKA |  POLITIKA
Motto : Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí,
Kdo nic nezkazí, ten je pochválen,
Kdo je pochválen, ten je povýšen,
Kdo je povýšen, ten nic nedělá……

Sociální demokracie už neprohraje žádné příští volby, protože její strategie, sám nedělej nic jen vytrvale kritizuj, je přesně šitá na míru českého voliče.
Negativní zpravodajství českých medií kritizujících každý reformní krok vlády mu jdou jednoznačně na ruku.
Včera představil Jiří Paroubek s čím jde do dalších voleb. Program ODS mínus výše uvedená slova potvrzuje.

Snažil jsem se najít na stránkách sociální demokracie alternativní programy z oblasti zdravotnictví, penzijní reformy a veřejných financí. Neobjevil jsem nic a na přímý dotaz jsem nedostal žádnou odpověď.
Sociální demokracie ví velmi dobře, že reformy jsou potřebné. Proč by si ale měla pálit prsty ona a ztrácet kredit u svých voličů. Takže žádné nepopulární reformní kroky.
Ať tu špinavou práci za nás udělají druzí. My budeme tvrdit, že reformy nejsou potřebné a lidé nám budou tleskat. Vyhrajeme volby, převezmeme reformovaný stát, zrušíme plošně populistické poplatky u lékaře a bude na deset let vymalováno. Na Slovensku se sociálnímu demokratovi Ficovi žije skvěle z reformy, kterou nastavila předchozí vláda.
Za pět let bude Jirka prezidentem, Sobotka premiérem a ODS bude v propadlišti dějin. Velký fábulus ví, že je třeba pracovat s perspektivou a využívat nabytých zkušeností předchozích let.

Kdo nic nedělá, ten………
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama