POSLANEC ČSSD JANDÁK SE ZŘEJMĚ ZBLÁZNIL

10. dubna 2008 v 16:26 | JAN ZIEGLER |  POLITIKA
Uvadající herecká hvězda Vítězslav Jandák exceloval, ovšem tentokrát jako tragikomik. Podle něj by se totiž místní samospráva měla starat o to, aby lidé neměli chřipky, angíny či infarkty! On by na jejim místě tak činil! To svědčí o tom, že pan poslanec se zřejmě pomátl na rozumu. Lidé by měli vědět, jací exoti z řad sociální demokracie působí v Parlamentu.

ČSSD nemá v jižních Čechách ostatně jako skoro ve všech regionech dost výrazných osobností. Proto si do čela krajské kandidátky dosadila herce Vítězslava Jandáka z Prahy. A ten opravdu "odvádí dobrou práci". Po dlouhé době se opět zajel podívat do Jindřichova Hradce, kde sice má svoji poslaneckou kancelář, ale jinak není téměř k zastižení. A tady na veřejnosti pronesl výše uvedenou perlu, kterou zaznamenal regionální týdeník Jihočeský Kurýr. Náš panoš z filmu Tři oříšky pro popelku se takto pustil do vedení města Dačic, které prý zavinilo problémy s místní nemocnicí, jež provozuje společnost PP Hospitals.
Ovšem díky panu poslanci jsem se dozvěděl pozoruhodnou věc. Vedení měst a obcí se mají starat o to, abych nebyl nemocný. Tak vida, já si vždy myslel, že každý člověk se má o své zdraví starat především sám. Tedy, že například infarktu nejlépe předejdu tím, že nebudu kouřit, budu sportovat, nebudu jíst tučná jídla apod. Nyní je to tedy jinak, takže až budu mít chřipku, půjdu za starostou a budu po něm chtít odškodnění, protože za to přece může místní samospráva, že jsem nemocný.
Bylo by to k smíchu, kdyby ovšem pan Jandák nebyl poslancem, který ve sněmovně hlasuje o klíčových záležitostech týkajících se této země. Což mě v jeho případě vážně dost děsí. Takovou hloupost by nevypustila z úst ani moje babička, která už je bohužel na věčnosti. Ta sice vychodila jen tři třídy obecné školy, ale oproti Jandákovi to byla moudrá žena.
Když chce někdo třeba řídit lokomotivu, ta musí mít za sebou střední školu technického směru, zkoušky strojvedoucího, zvládnuté psychotesty atd. Ovšem poslanec může být kdokoliv a bez mrknutí oka zásobovat veřejnost takovými nesmysly.
Pan zákonodárce musel být buď opilý anebo není při smyslech. Jiné vysvětlení mně nenapadá. Rozhodně však vyslal vzkaz voličům, vaše hlasy pro mě, jsou hlasy pro slabomyslného.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama