NOVALAND

29. dubna 2008 v 11:16 | MIROSLAV VÁCLAVEK |  MULITULTURNÍ SOUŽITÍ
Rádio Jerevan a TV Nóva jsou zplnomocněny prohlásit: V Americe bijí černochy. Dokonce tam v New Yorku střílejí ženichy černé pleti jako asfaltové holuby. Příště se možná i dozvíme, že Američtí policisté dostávají za černochy ocasné jako za zastřelenou lišku. Pak se prý nemáme čemu divit když propuknou "nepokoje" jako tomu bylo v Los Angeles když tam tenkrát Američtí policisté UMLÁTILI (což znamená zabili) nebohého mouřenína. To vše podbarveno záběry policistů právě pacifikujících Rodneyho Kinga. Tuhle lež a dezinformaci sdělil neznámý mládenec hlasu těsně po mutaci v pátečních zprávách na TV Nóva. Zbývalo dodat, že černoch zajisté uprchl z některé z plantáží rodiny G.W.Bushe aby požádal o azyl na velvyslanectví SSSR nebo bratrské České republiky. To by se na takové prolhané stanici celkem slušelo a patřilo. Jako tečka byly promítnuty záběry (pochopitelně, že vykonstruované) o water boardingu přičemž zmíněné stanici nějak ušlo, že v ten den zemřel před dvaceti lety Pavel Wonka, kterého dnešní poslanci za KSČ vytahovali za ruce na mříže deset centimetrů nad podlahu a bili obušky tak dlouho dokud neztratil hlas a vědomí. Ale pojďme se podívat na onoho dle nejsledovanější České televize UMLÁCENÉHO černocha.

V Americe se policie ani soudy se skutečnými zločinci moc nepárají. To není jako u nás kdy vrazi sedí v parlamentu, policie jsou ti co říkají, že nic nemůžou a soudí takoví co posílali na smrt nemocné do kriminálu. V Americe nad někým kdo jede sto mil za hodinu městem pod vlivem drog policie nemávne rukou a nevěnuje se dál buzeraci slušných občanů, ale zasáhne. To znamená, že jej za použití veškerých možných prostředků dožene a znemožní mu další jízdu. Protože policie ve slušné a normální zemi je od toho. Tak se stalo i v případě Rodneyho Kinga. Jeho vůz řítící se předměstím Los Angeles neunikl pozornosti policie. Po delší honičce byl jeho vůz zastaven a on byl vyzván k vystoupení z vozidla. Dvoumetrový Rodney King tou dobou v podmínce za loupežné přepadení (určitě aby nasytil své nebohé hlady plačící děti) se však odmítl podřídit zákroku policistů a fyzicky je napadl. Policisté použili paralyzér, ale ani 50 000 voltů tělo násilníka a zločince pod vlivem drog a alkoholu nezpacifikovalo. A tak policisté aby jej spoutali použili obušky. Dostal 56 ran. Kolik jich nandal některý z dnešních poslanců Pavlu Wonkovi nevíme. Nikdo to na video nenatočil. Jen to slyšel tehdejší Minkovický kriminál. Náhodný kameraman George Holliday, který po delších peripetiích své video nakonec prodal místní televizní stanici KTLA snad ani netušil jaký budou mít jeho záběry vlastní život jen co překročí státní hranice ČR a jak moc se budou hodit antiamerickým komsomolcům na Nóvě. Události, které za rok poté v L.A. následovaly po vynesení osvobozujícího rozsudku nad těmito policisty jsou známy. Miliarda US dolarů škody. Čtyři týdny rasově motivovaného násilí. Chvíle kdy byli skutečně lynčováni a zabíjeni lidé kvůli barvě svojí pleti - bílé barvě. Okamžiky kdy byly zfetovanou lůzou rabovány obchody a podpalovány domy. Rasový problém jakožto i problém otrokářství v USA vznikl přistoupením bývalých Francouzských kolonií - nynějších jižních států k Unii. Stál již jednu občanskou válku. Američané neváhali za svobodu svých černých spoluobčanů zaplatit cenu nejvyšší. Přesto je rasový problém využíván a rozdmýcháván profesionálními černochy i nadále. A záběry na takové "oběti" jsou pro tvorbu dezinformací a lží za mediální železnou oponou za níž žijeme, velmi cenné.

Nakonec v roce 1993 proběhl ještě jeden soud s těmito policisty přičemž dva ze čtyř obžalovaných nakonec odešli od soudu s třicetiměsíčními tresty odnětí svobody. Rodney King se soudil o miliony dolarů coby náhradu za utrpěnou újmu aby si nakonec shrábl 3,8 milionu US$ od státu Kalifornie. Poté měl několik dalších incidentů se zákonem jako je rychlá jízda a rodinné násilí. Celkem dost slušný výkon na nebožtíka, nemyslíte?
Ten o kom se mluví jakožto o mrtvém údajně mívá dlouhý život. Rodney King bude vědět komu poděkovat. Televizní lži jsou totiž obzvláště účinné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michal Michal | Web | 1. května 2008 v 18:25 | Reagovat

:-D Náramně jsem se pobavil. Díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama