LENIN STALIN PAROUBEK

12. dubna 2008 v 16:32 | MIROSLAV VÁCLAVEK |  POLITIKA
Není mi nic do toho, zda se zaplétáš se ženami nebo ne. A není mi nic do toho, zda je měníš tak často jako košile. Ale velice mi záleží na pověsti naší bolševické strany. Nemyslím si, že straně prospěje, jestliže bude dávána dohromady s rozkvétajícími bordely. I když s tebou zcela souhlasím, že musíme shánět tolik potřebné peníze pro náš boj z jakýchkoliv pramenů, přece jen věřím, že si můžeme prostředky opatřit jinou cestou, takovou, která nedává nikomu příležitost k tomu, aby nám mohl vyčítat, že si opatřujeme peníze na naši revoluční práci prostitucí. Straně by bylo velice nepříjemné, kdyby některé carské noviny jednoho dne přinesly titulek Vůdce kavkazských bolševiků pasákem. Navrhuji proto, abys zkusil dojednat s Korescem, že budeš vybírat naše peníze mimo nevěstince a zbavíš se tak nutných návštěv těchto domů. Při odesílání pravidelných položek bys měl také raději uvádět, že se jedná o dary stejně smýšlejících přátel, kteří nechtějí být jmenováni. Vladimír Uljanov alias V.I.Lenin v dopise Josifu Džugašvilimu alias Stalinovi.

Deset procent výdělku ze souloží pro mír bylo pro pracující děvčata. Padesát si nechal soudruh Korescu a čtyřicet bylo pro stranu rodnou komunistickou. Když vykořisťovat tak pro lid. Lid jsou odjakživa jen oni. A tak je to správné, tak to má být. Moudře dí Uljanov Džugašvilimu. Co je komu do toho s kým se zaplétá soudruh Paroubek a které proletářky mladé pojímá za soudružky manželky a rádkyně - hlavně, že to jde tak nějak podle plánu a pořád vpřed. Soudružky staré se přece zbavil dle platných zákonů tohoto sultanátu a řádně ji dohnal k vystoupení z rodné strany. Tak se musí na zrádce mezinárodního proletariátu. Když rozvod tak od stolu i strany.
Co je komu do toho, že bývalá kantýnská a soudružka manželka mašinfíry Standy kupuje za třináct milionů korun rezidenci na Floridě. Bordely už od dob před Velkou říjnovou socialistickou revolucí prostě vynášejí. Vše je legální. A každému voliči, který volil upřímně Standa určitě děkuje. Hlas sem a hlas tam a hned je na pozlacenou kliku u dveří.
Co by mělo být komu do toho, že MAJITEL SOUKROMÉ KLINIKY více manžel MUDr. Rath bojuje proti SOUKROMÝM KLINIKÁM. Ty kliniky přece nebudou jeho!
Za to může carský tisk, že to zveřejňuje. Pracující lid potřebuje klid k činorodé práci. Nepotřebuje informace a přemýšlet. To za něj udělají vůdci. Proto se udělá ten nový tiskový zákon dle Slovenského lidově demokratického vzoru aby si to příště každý rozmyslel psát. Lid má především volit. A nestarat se. Lid má platit desátky a podporovat mladá stranická manželství. Jak to má taky jeden proletář zvládnout. Jeden byt na Barrandově a druhý na Floridě. Nebo byt bývalý a byt současný jako to má teď na krku inteligentní Jiří před jehož mozkem jsou ženy naprosto bezbranné. Za to může Topolánkova drahota způsobená třicetikorunovým poplatkem u lékaře. Jestli se rychle něco nestane ještě budou donuceni loupit. Na ty kabelky u Versaceho se někde prostě vzít musí. Kubice už není. Banky taky nejsou bůhvíjak hlídány. A loupežné přepadení Tbiliské banky soudruhem Džugašvilim-Stalinem je zajisté velmi inspirující. On zloděj totiž vždycky křičí, že se má chytat zloděj. Jako když ten velmi vzdělaný emisar Syrský včera vyhlásil, že není divu pokud se vhazují zápalné lahve do domů. Je to přece tím, že Topolánek vyznamenává vrahy. Někdo tady křičí. Chyťte zloděje. A už nejen zloděje. Už i chyťte vrahy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama