KOMUNISTÉ VŠECH ZEMÍ, TÁHNĚTE !

5. dubna 2008 v 16:31 | BRONISLAV ŠIMONÍK (I-DNES) |  POLITIKA
Nevěřil jsem svým uším, když jsem dnes v poledních OVM slyšel STBáckého udavače a Vůdce komunistické strany Vojtěcha FALMERA Filipa, poučovat ostatní o ústavnosti. Možná, že jediné co by mne překvapilo víc, by byl Hitler vyčítající rasovou diskriminaci.

Bohužel, a můžeme si za to tak trošku sami, jsou komunisté součástí našeho politického systému. Je jen slabou útěchou, uvědomíme-li si, že nemají rozhodující moc, jinak by byli jeho součástí jen oni. Co je však horší, komunisté už skoro 19 let smrdí v obou komorách parlamentu. Jen těžko si lze představit členy NSDAP v poválečném Bundestagu.
V první části zpupný Falmer napadal reformu zdravotnictví. Komunisté jsou ti poslední, kdo by se měl k takovýmto věcem vyjadřovat. Za 41 let jejich temna u nás stagnovalo vše. Od průmyslu až po to zdravotnictví. K čemu nám bylo, že jsme měli nejnižší počet obyvatele na jednoho lékaře, když tito lékaři až na výjimky meměli své pacienty jak léčit. Ono se to holt jak řekl jeden pologramot s tou extenzifikací nějak přepísklo. Současná vláda je první, která má příležitost a snahu zdravotnictví skutečně reformovat. O tuhle reformu, se nebude nějaký komunistický idiot, jehož strana to tu dotáhla zu grunt otírat.
Komunisté dostávají v každých volbách zhruba stejné množství hlasů. To znamená, že jejich procentní úspěšnost se odvíjí od volební účasti. Protože komunisty už bohužel nejde zrušit administrativně, možná ještě tak po mašínovsku, ale jsme v Evropě.... Tak jediný způsob jak je eliminovat, je jedině volebním výsledkem. Jelikož je to strana především odporných gerontů, nemělo by to a i díky poplatkům, dlouho trvat. Mezi tím by si měly ale i sdělovací prostředky uvědomit, že budeme-li je držet na pokraji společenského dění, podaří se to také. Ono není na chybu je třeba i diskriminovat. Je to pořád lepší než tisíce popravených a plné koncentráky, kdyby se náhodou dostali k moci.
S komunisty se ne že nemluví, komunisty je třeba symbolicky a není-li zbytí tak i fyzicjy kopnout do zadku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama